ورود/ ثبت نام

انتخاب رشته کنکور

کنکور هنوز تموم نشده !! گام بعدی ، انتخاب رشته است…

انتخاب رشته کنکور: پنج اشتباه مرگبار در انتخاب رشته رو بشناسید:

انتخاب رشته کنکور: باید این وید‌ئوی مهم رو تماشا کنی تا بفهمی چه اشتباهات وحشتناکی ممکنه در انتخاب رشته رخ بده که باعث میشه مسیر زندگیت تغییر کنه!

گام اول انتخاب رشته چیه؟

دوست خوبم حالا که اومدی و میخوای تو انتخاب رشته ات بهت کمک کنیم باید بدونی که قبل از هر کاری به چه رشته ها و شغل هایی علاقه مند هستی و احساس میکنی میتونی با ورود به اون رشته مسیر آینده شغلی خودت رو پیدا کنی!

یه تست استاندارد و معروف که بهت کمک بکنه شخصیت و رغبت خودت رو بسنجی، تست رغبت سنج تحصیلی و شغلی و تست شخصیت شناسیه!

همین جا میتونی تو ، تست رغبت سنج تحصیلی و شغلی و تست شخصیت شناسی  به صورت رایگان شرکت کنی و علاقه خودت و توانایی واقعی نهفته ات رو بهتر بشناسی!

برای شرکت در تست رغبت سنج و تست شخصیت شناسی اینجا رو کلیک کنید.

انتخاب رشته کنکور

انتخاب رشته کنکور

و اما گام دوم  انتخاب رشته کنکور سراسری

شناخت رشته هاست !! واضحههه دیگه عزیز من! تو اگه رشته های کنکوری رو نشناسی چطوری میخوای تصمیم بگیری برای آینده ات؟؟
زود بدو برو تو لینک زیر و فایل ها و ویدیوهای معرفی رشته ها رو قورت بده تا با رشته های مرتبط خودت کامل آشنا بشی!

برای مشاهده بخش معرفی رشته اینجا را کلیک کنید!

(راستی بعد از دیدن و خوندن رشته ها، حتماً یه لیست از رشته های مورد نظرت بنویس. حتی اگر در مورد رشته هایی هم سوال داشتی، بهتره به دنبال آشنایی بیشتر با رشته های مد نظرت باشی.)

گام سوم انتخاب رشته : وبینار مغز انتخاب رشته

معرفی  کلیات دفترچه انتخاب رشته و نحوه ی انتخاب رشته به هراه معرفی دانشگاه ها و رشته های منتخب

گام چهارم انتخاب رشته چیه؟

دفترچه انتخاب رشته پره از اصطلاحات و مطالبی که خیلی نامفهوم و عجیب و غریب بیان شدن!

ریزه کاری هایی رو دارن که برای داوطلبی که در تکاپوی انتخاب سرنوشت خودش هست حسابی گیج کننده میشه و خیلی وقتا به اشتباه میفته!

چقدررر خوبه اگه شما در یک وبینار رایگان از همه ی این ریزه کاری ها مطلع بشید و آمادگی ذهنی برای انتخاب رشته ی موثر رو پیدا کنید!

برای ثبت نام در انتخاب رشته کافیه اطلاعات خودتون رو پر کنید تا  مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

چقدررر خوبه اگه شما در یک وبینار توسط دکتر رضایی از همه ی این ریزه کاری ها مطلع بشید و آمادگی ذهنی برای انتخاب رشته ی موثر رو پیدا کنید!

انتخاب رشته کنکور

انتخاب رشته کنکور

انتخاب رشته کنکور مغزک

انتخاب رشته کنکور مغزک

گام پایانی انتخاب رشته: متخصصین انتخاب رشته

مرحله نهایی اینه که بعد از شناخت علاقه ی خودت، رشته های دانشگاهی، آشنایی با دانشگاه ها و شهرهای مختلف و شرایط و ضوابط انتخاب رشته، بالاخره به این مرحله میرسی که انتخاب رشته خودت رو با کمک متخصصین انتخاب رشته کامل و نهایی کنی!!

(پیشنهاد: لطفاً و خواهشاً برای انتخاب رشته خودت حتماً از یه متخصص کمک بگیرید! نه الزاماً شخصی که یکبار کنکور داده و از این مسیر عبور کرده؛ سرنوشت یه عمرزندگی رو میخوای با این انتخاب رقم بزنی!!)

گروه آموزشی دکتر رضایی با تجربه 19 ساله در حوزه ی کنکور به داوطلبان کنکور سراسری کمک میکند تا با یک انتخاب رشته موثر بتوانند بهترین نتیجه ی خود را در کنکور دوم خود کسب کنند.

نتایج درخشان دانش آموزان گروه آموزشی دکتر رضایی در سال گذشته نیز حاکی از این مسئله است.

مشاهده دستاوردها

یادتون باشه! هیچ سدی وجود نداره! رویاهات رو بیار، واقعیت رو بساز

گروه آموزشی دکتر رضایی با بهره گیری از آخرین داده های آماری سازمان سنجش و استفاده از نرم افزار انتخاب رشته حرفه ای وزارت علوم، و همچنین داشتن تخصص و تجربه درخشان گذشته در امر انتخاب رشته، آماده ارائه خدمت به شما عزیزان می باشد.

مراحل انتخاب رشته کنکور سراسری گروه آموزشی دکتر رضایی:

(پس از ثبت نام در فرآیند انتخاب رشته، این مراحل را می بایست اجرا نمائیم)

مرحله 1 (غیر حضوری)
قدم 2 (غیر حضوری) : 
قدم 3 (حضوری) : 
مرحله 4 (حضوری) : 

مرحله 5(انتخابی):  ثبت کد رشته-محل ها در سامانه سازمان سنجش، برای داوطلبانی که تقاضا دارند نیز میتواند به صورت جداگانه انجام پذیرد. (در صورت تمایل جهت انجام این خدمت مبلغ 300 هزار تومان به شهریه اعلامی اضافه می گردد)

سوال: هزینه سرمایه گذاری در پروسه ی انتخاب رشته چقدره؟

جواب: انتخاب رشته فرآیندی حیاتی برای هر داوطلبیه. انتخابی که نتیجه ی حداقل دوازده سال زحمت تحصیلی فرد در اون تعیین میشه. به طور قطع هیچکس حاضر نیست برای این انتخاب حساس که مسیر زندگی ما تا آخر عمر رو مشخص میکنه، به دلیل هزینه ی کمتر(!) کار رو به دست نابلدها یا متخصص نمایان بسپاره!

اما گروه آموزشی دکتر رضایی، برخلاف سایر موسسات که هزینه ای هنگفت در ازای خدماتی ناچیز ارائه می کنند، همواره سعی می کند بیشتر از آن چیزی که دریافت می کند به دوستان دانش آموز خود خدمات ارائه کند.

به همین سبب هزینه ی سرمایه گذاری خالص داوطلب برای انتخاب رشته همانند سال گذشته خواهد بود یعنی مبلغ: 2.500.000 میلیون تومان (دو میلیون و پانصد هزار تومان)

برای ثبت نام در انتخاب رشته نهایی کافیه فرم ثبت نام زیر رو تکمیل کنید: