ورود/ ثبت نام

بنیاد علمی مغزک

به نام آنکه جان را فکرت آموخت

 

طرح 1 (بورسیه صد در صدی دانش آموزان ششم و نهم)

سلام دوست من
خیلی خوشحال هستیم که بهونه ای دست داد تا در بنیاد علمی موسسه مغزک در خدمت تون باشیم. همکاران ما در این بخش در نظر دارند در راستای ایجاد عدالت آموزشی و بدور از هر گونه نگاه مالی، خدمات آموزشی رایگانی رو در اختیار شما دانش آموز نخبه قرار بدیم تا به امید خدا ، به زودی شاهد رشد علمی روز افزون شما و تک تک فرزندان ایران عزیزمان در عرصه های مختلف باشیم.
با این اوصاف در نظر داریم که برای دانش آموزان ششم به هفتم و نهم به دهم دو نوع کلاس رایگان برگزار کنیم. اگر تمایل داشتی شرکت کنی چون ظرفیت کلاس هامون محدود هست و هیچ هزینه ای هم نیاز به پرداخت نیست، سریع ثبت نام کن تا به امید خدا بتونیم هر چه زودتر خدمات خودمون رو در دسترس شما قرار بدیم. با ما همراه باشین…

فرم ثبت نام بنیاد علمی مغزک

دوستای خوبم کلاس های ما در دو بخش تشکیل میشه:
1- آمادگی برای امتحان نهایی (طرح #بمبازمون)
2- آمادگی جهت شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان و برتر (طرح #تیزشو)
کدومشو دوست داری رایگان شرکت کنی؟
تا دیر نشده بدو … بدو برای ثبت نام…..

والدین گرامی و دانش آموز خوب نهمی و ششمی ؛
ما در این طرح که در روزهای پنجشنبه و جمعه اردیبهشت و بخشی نیز در خرداد ماه برگزار میشه برای دروس : ریاضی – علوم – هوش و استعداد تحصیلی (ویژه طرح #تیزشو) به صورت رایگان کلاس درس با اساتید برتر و مطرح مدارس سمپاد و سازمان ملی استعدادهای درخشان خواهیم داشت. تازه علاوه بر کلاس های رایگان اعلام شده این خدمات هم تقدیم میشه:
– ارائه برنامه مطالعاتی رایگان (به صورت هفته به هفته تا پایان سال تحصیلی)
– پشتیبانی و نظارت علمی رایگان (هر نفر یه پشتیبان رایگان داره که تا آخر باهاش هر روز در ارتباط هستید)
– برگزاری آزمون های پایان دوره و تقدیر از نفرات برتر (به نفرات برتر آزمون هامون هدیه میدیم چه هدیه ای ! از 100 هزار تومن هدیه هامون هست تا 50 میلیون تومن)
– برگزاری کارگاه انگیزشی
– حضور روان شناس در دوره
– و چندین و چند خدمت دیگر…

پس تا دیر تر نشده ، چون ظرفیت مون محدود هست سریع برای حضور ثبت نام کن!

زمان شروع دوره: 21 اردیبهشت (راستی بچه ها شما میتونید بین روزهای پنجشنبه (که 4 زنگ کلاس هست) و یا جمعه (که این روز هم 4 زنگ کلاس هست) یکی از این دو روز رو انتخاب کنید و ثبت نام تون رو نهایی کنین.
ما تا آخر خرداد با شما هستیم

 

بچه ها لطفاً برای اینکه سایر دوستان شما هم بتونن از این همه خدمات رایگان استفاده کنند ، خوبه که رفاقت رو در حقشون تموم کنید و مارو بهشون معرفی کنید تا اون ها هم بیان و رایگان از خدمات ما استفاده کنند.

 

موفق باشید

 

فرم ثبت نام بنیاد علمی مغزک