ورود/ ثبت نام

اردوی مطالعاتی

دوست عزیز کنکوری سلام
موسسه مغزک مفتخر است که با هماهنگی های صورت گرفته بخشی از فضای داخلی دانشگاه تهران را جهت برگزاری اردوهای مطالعاتی تمام وقت خود راه اندازی نماید. به همین منظور از متقاضیان محترم ثبت نام به عمل می آید.

شرایط ثبت نام


– تنها دانش آموزان دختر می توانند در این پانسیون ثبت نام کنند. (مهم و ضروری: ظرفیت “دانش آموزان پسر” در این واحد تکمیل شده است. دانش آموزان پسری که تمایل به حضور در پانسیون دیگر موسسه مغزک را دارند می توانند از تخفیف 90 درصدی ویژه استفاده نمایند.- جهت اطلاع از شرایط تماس حاصل فرمائید)
– ساعت حضور از ساعت 7 صبح لغایت 19 (امکان افزایش ساعت اتمام اردو مقدور می باشد.)


– روزهای اردو شنبه تا پنجشنبه (روزهای جمعه و تعطلات نیز با هماهنگی های بعدی امکان بازگشایی می باشد. لازم به ذکر است به جهت حضور در محیط دولتی دانشگاه، برگزاری تمامی برنامه ها و تغییرات مورد نیاز می بایست با تائید بخش اداری – حراست دانشگاه تهران این تییرات اعمال گردد)
– جهت بازدید با هماهنگی قبلی مسئول دفتر در یک روز مقرر می توانید مراجعه فرمائید.
– ثبت نام تان می بایست حداقل تا اسفند 1401 و سپس در مرحله دوم تا تیر 1402 صورت پذیرد.


– خدمات: آزمون هفتگی – پشتیبان تحصیلی – برنامه مطالعاتی – فضای مطالعاتی (در صورت عدم تمایل برای استفاده از این خدمات، مبلغی از شهریه کسر نمی گردد.)
– هر صندلی برای هر دانش آموز رزرو می باشد، لذا در صورت حضور تنها در بعدازظهرها امکان کاهش هزینه و یا اجاره صندلی به دانش آموز دیگر مقدور نمی باشد.
– خدمات: آزمون هفتگی – پشتیبان تحصیلی – برنامه مطالعاتی – فضای مطالعاتی (در صورت عدم تمایل برای استفاده از این خدمات، مبلغی از شهریه کسر نمی گردد.)
– هر صندلی برای هر دانش آموز رزرو می باشد، لذا در صورت حضور تنها در بعدازظهرها امکان کاهش هزینه و یا اجاره صندلی به دانش آموز دیگر مقدور نمی باشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام با شماره های دفتر مرکزی تماس حاصل فرمائید.
با آرزوی موفقیت روزافزون برای شما عزیزان
واحد آموزش موسسه فرهنگی هنری مغزک

021-91011575
09127076334

تصاویر بیشتر